sobota, 30 marca 2013

Pomóżcie! / Info

Ludziska potrzebuje pomocy! W raz z moją kumpelą robimy album muzyczny o The Wanted ♥ Potrzebuje informacji na temat koncertów, płyt, albumów, o ich działalności, ciekawostki o chłopakach, jakie zdobyli nagrody itp. Proszę pomóżcie! I z góry dziękuję ♥


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Jeśli chodzi o rozdziały to nie wiem kiedy pojawi się następny. Cały czas myślę jaki może być ciąg dalszy.. ale jakoś brakuje mi weny i motywacji.. 
Przykro mi.. jeśli kogoś zawiodłam.
Postaram się coś wymyślić ♥

***************************************************************************
Pozdrowionka 

Dasha ♥

1 komentarz:

 1. [spam]
  "Placówka Concord College to szkoła z internatem, do której są z chęcią zapisywani uczniowie. To w niej każdy młody człowiek poznaje najważniejsze wartości międzyludzkie, odkrywa swoją przyszłość oraz wzbogaca swój poziom inteligencji. Czy Jamie Holat, zbuntowana nastolatka znajdzie siebie na tej uczelni? Czy Allie Collins, Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan, Louis Tomlinson, Liam Payne, Eleanor Calder, Danielle Peazer, przyjaciele, którzy znają się od lat pomogą zrozumieć nowej uczennicy, że rodzice wysyłając ją tu chcieli tylko jej dobra? Czy miłość oraz przyjaźń się pojawiająca przetrwa już na zawsze? Czy nastolatkowie będą woleli wybrać dobro, czy może jednak zło? I czy na pewno wszystko się ułoży?"
  Serdecznie zapraszam na naszego bloga, który może Ci się nawet spodoba. Jeśli tak będzie to liczymy, że skomentujesz i zaobserwujesz.
  http://life-are-moments.blogspot.com/
  Bardzo przepraszam za spam.
  Pozdrawiam, Allie ♥

  OdpowiedzUsuń