wtorek, 1 maja 2012

Bohaterowie

  
     Diana Henderson (21l.) - mieszka w Londynie. Mama wysłała ją w wieku 16 lat do kuzyna do Manchesteru. Tam zaczęła dalszą naukę i studiowała. Zajmuje się muzyką i tańcem, występuje w różnych programach telewizyjnych, zapraszają ją na wywiady i robi charytatywne koncerty na szczytne cele. Może jest zbyt idealna, ale to jej nie przeszkadza, za to też ją lubią. Pomocna, miła, zabawna jak większość dziewczyn, zadbana, a co ważniejsze wychowana. Jest bardzo zżyta z kuzynem Max'em.

     Marika Shmit (20l.) - przyjaciółka Diany, znają się bardzo długooo.. Mają podobne zainteresowania i charaktery, a to jest bardzo rzadkie.. Też zajmuje się muzyką, ale tańcem bardziej zawodowo..

     Maximilian (Max) Alberto George (24l.) - kuzyn Diany, jest także jej przyjacielem i zachowują się jak rodzeństwo. Zabawny chłopak, mądry, rozsądny i zaręczony. Dużo czasu poświęca kuzynce jak i narzeczonej Michell. Jest w pięcioosobowym zespole The Wanted.
Członkowie The Wanted

     Thomas (Tom) Anthony Parker (24l.) - członek TW. Lubi wygłupy, ale jak przychodzi co do czego to potrafi być poważny. Gra na gitarze i śpiewa..
     
     Nathan James Sykes (19l.) - najmłodszy członek TW. Lubi czapki z prostym daszkiem, zabawne     T-shirt'y. Śpiewa, gra na pianinie. Zawsze jest w pobliżu i pocieszy w razie potrzeby.. 

     James (Jay) McGuiness (22l.) - członek TW. Zabawny chłopach z czupryną loków na głowie. Lubi zabawę i dokuczanie ich menadżerowi Martinowi, któremu zawsze wywija jakiś numer.

     Siva Kaneswaran (24l.) - członek TW. Były model, wysoki chłopak o czarnych włosach. Ma dziewczynę Nareeshę. Zabawny tak jak reszta zespołu i czasem mądrze potrafi powiedzieć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz